Record Second League Division B Gruppe 4 (-2023) 20/21
|
Matches |
Wins |
Draws |
Losses |
ø pts |
Goals |
ø spectators |
Home record |
14 |
4 |
3 |
7 |
1.07 |
11:18 |
151 |
Away record |
14 |
6 |
2 |
6 |
1.43 |
21:21 |
598 |
Overall balance |
28 |
10 |
5 |
13 |
1.25 |
32:39 |
375 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
First Round |
Wed Aug 5, 2020 |
3:00 PM |
A |
|
|
Lada Togliatti |
4-2-3-1 |
x |
0:3 |
Second Round |
Wed Aug 19, 2020 |
4:00 PM |
H |
|
|
Volga Uljanovsk |
3-5-2 Attacking |
x |
1:4 on pens |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
1 |
Sun Aug 9, 2020 |
4:00 PM |
H |
(10.)
|
|
Chelyabinsk (3.) |
4-2-3-1 |
1.000 |
1:0 |
2 |
Sat Aug 15, 2020 |
11:00 AM |
A |
(7.)
|
|
Ural 2 (12.) |
4-2-3-1 |
x |
2:1 |
4 |
Sat Aug 29, 2020 |
12:00 PM |
A |
(10.)
|
|
KS 2 Samara (8.) |
4-1-4-1 |
x |
1:2 |
5 |
Sun Sep 6, 2020 |
3:00 PM |
H |
(7.)
|
|
Lada Dimitrovgrad (12.) |
4-1-4-1 |
x |
1:0 |
6 |
Sat Sep 12, 2020 |
1:00 PM |
A |
(6.)
|
|
Lada Togliatti (15.) |
4-1-4-1 |
200 |
1:2 |
7 |
Sun Sep 20, 2020 |
3:00 PM |
H |
(5.)
|
|
Orenburg-2 (12.) |
4-1-4-1 |
x |
1:0 |
8 |
Sun Sep 27, 2020 |
1:00 PM |
A |
(5.)
|
|
Nosta (13.) |
4-1-4-1 |
400 |
3:3 |
9 |
Sun Oct 4, 2020 |
3:00 PM |
H |
(3.)
|
|
Novosibirsk (5.) |
4-1-4-1 |
350 |
0:1 |
10 |
Wed Oct 7, 2020 |
5:00 PM |
H |
(6.)
|
|
Dinamo Barnaul (5.) |
4-1-4-1 |
320 |
1:1 |
11 |
Tue Oct 13, 2020 |
12:00 PM |
A |
(6.)
|
|
Tyumen (1.) |
4-1-4-1 |
x |
0:1 |
12 |
Sun Oct 18, 2020 |
3:00 PM |
H |
(5.)
|
|
Zvezda Perm (9.) |
4-1-4-1 |
x |
1:2 |
13 |
Sun Oct 25, 2020 |
11:00 AM |
A |
(6.)
|
|
Zenit Izhevsk (12.) |
4-1-4-1 |
|
1:3 |
14 |
Sat Oct 31, 2020 |
2:00 PM |
H |
(5.)
|
|
KamAZ (6.) |
4-1-4-1 |
x |
1:3 |
15 |
Thu Nov 5, 2020 |
3:00 PM |
A |
(7.)
|
|
Volga Uljanovsk (3.) |
4-2-3-1 |
822 |
1:1 |
16 |
Tue Nov 10, 2020 |
12:00 PM |
H |
(8.)
|
|
Volga Uljanovsk (3.) |
4-1-4-1 |
x |
0:1 |
17 |
Sun Apr 4, 2021 |
2:00 PM |
A |
(8.)
|
|
Zvezda Perm (6.) |
4-1-4-1 |
1.500 |
2:1 |
18 |
Fri Apr 9, 2021 |
3:00 PM |
H |
(8.)
|
|
Tyumen (2.) |
4-1-4-1 |
100 |
1:2 |
19 |
Sat Apr 17, 2021 |
12:00 PM |
A |
(8.)
|
|
Dinamo Barnaul (7.) |
4-1-4-1 |
1.000 |
1:0 |
20 |
Tue Apr 20, 2021 |
2:00 PM |
A |
(8.)
|
|
Novosibirsk (1.) |
4-1-4-1 |
825 |
1:0 |
21 |
Mon Apr 26, 2021 |
4:00 PM |
H |
(9.)
|
|
Nosta (8.) |
4-1-4-1 |
x |
0:3 |
22 |
Fri Apr 30, 2021 |
1:00 PM |
A |
(9.)
|
|
Orenburg-2 (12.) |
4-1-4-1 |
123 |
1:3 |
23 |
Thu May 6, 2021 |
3:00 PM |
H |
(9.)
|
|
Lada Togliatti (14.) |
4-1-4-1 |
x |
0:0 |
24 |
Wed May 12, 2021 |
3:00 PM |
A |
(9.)
|
|
Lada Dimitrovgrad (11.) |
4-1-4-1 |
200 |
2:3 |
25 |
Tue May 18, 2021 |
3:00 PM |
H |
(8.)
|
|
KS 2 Samara (15.) |
4-1-4-1 |
x |
1:0 |
27 |
Sun May 30, 2021 |
4:00 PM |
A |
(8.)
|
|
KamAZ (1.) |
4-1-4-1 |
2.000 |
2:0 |
28 |
Fri Jun 4, 2021 |
5:00 PM |
H |
(8.)
|
|
Zenit Izhevsk (12.) |
4-1-4-1 |
x |
2:2 |
29 |
Thu Jun 10, 2021 |
3:00 PM |
H |
(8.)
|
|
Ural 2 (10.) |
4-1-4-1 |
350 |
1:3 |
30 |
Tue Jun 15, 2021 |
2:00 PM |
A |
(9.)
|
|
Chelyabinsk (3.) |
4-1-4-1 |
1.300 |
3:1 |