Record Second League Division B Gruppe 4 (-2023) 21/22
|
Matches |
Wins |
Draws |
Losses |
ø pts |
Goals |
ø spectators |
Home record |
14 |
3 |
5 |
6 |
1.00 |
21:28 |
73 |
Away record |
14 |
3 |
4 |
7 |
0.93 |
10:24 |
571 |
Overall balance |
28 |
6 |
9 |
13 |
0.96 |
31:52 |
322 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
1 |
Sun Jul 18, 2021 |
3:00 PM |
H |
(11.)
|
|
Torpedo Miass (9.) |
4-5-1 flat |
150 |
2:1 |
2 |
Sat Jul 24, 2021 |
3:00 PM |
A |
(5.)
|
|
Chelyabinsk (1.) |
4-5-1 flat |
954 |
2:0 |
3 |
Wed Aug 4, 2021 |
12:00 PM |
H |
(5.)
|
|
Dinamo Barnaul (6.) |
4-2-3-1 |
x |
1:2 |
4 |
Sat Aug 7, 2021 |
11:00 AM |
H |
(10.)
|
|
Irtysh Omsk (4.) |
4-2-3-1 |
x |
1:1 |
5 |
Sun Aug 15, 2021 |
11:00 AM |
A |
(9.)
|
|
Ural 2 (7.) |
4-2-3-1 |
40 |
1:2 |
6 |
Sat Aug 21, 2021 |
4:00 PM |
A |
(8.)
|
|
Volga Uljanovsk (1.) |
4-5-1 flat |
690 |
1:1 |
7 |
Mon Aug 30, 2021 |
1:00 PM |
H |
(9.)
|
|
Spartak Tuymazy (12.) |
4-5-1 flat |
x |
1:2 |
8 |
Mon Sep 6, 2021 |
1:00 PM |
H |
(10.)
|
|
Tyumen (4.) |
4-2-3-1 |
x |
3:7 |
9 |
Sun Sep 12, 2021 |
1:00 PM |
A |
(11.)
|
|
Lada Togliatti (14.) |
4-2-3-1 |
200 |
0:0 |
10 |
Sat Sep 18, 2021 |
1:00 PM |
H |
(11.)
|
|
Zvezda Perm (9.) |
4-2-3-1 |
x |
0:0 |
12 |
Thu Sep 30, 2021 |
1:00 PM |
H |
(11.)
|
|
Novosibirsk (5.) |
4-2-3-1 |
x |
0:0 |
13 |
Mon Oct 4, 2021 |
1:00 PM |
H |
(11.)
|
|
Amkar Perm (4.) |
4-2-3-1 |
x |
4:1 |
14 |
Sun Oct 10, 2021 |
1:00 PM |
A |
(11.)
|
|
Nosta (14.) |
4-2-3-1 |
x |
3:0 |
15 |
Sun Oct 17, 2021 |
1:00 PM |
H |
(12.)
|
|
Zenit Izhevsk (15.) |
4-2-3-1 |
x |
2:2 |
16 |
Sat Oct 23, 2021 |
12:00 PM |
A |
(12.)
|
|
Zenit Izhevsk (15.) |
4-5-1 flat |
x |
1:1 |
17 |
Sun Oct 31, 2021 |
12:00 PM |
H |
(12.)
|
|
Nosta (13.) |
4-2-3-1 |
x |
0:2 |
18 |
Thu Nov 4, 2021 |
10:00 AM |
A |
(12.)
|
|
Amkar Perm (4.) |
4-2-3-1 |
715 |
3:0 |
19 |
Tue Nov 9, 2021 |
6:30 AM |
A |
(13.)
|
|
Novosibirsk (5.) |
4-2-3-1 |
100 |
1:0 |
21 |
Sun Apr 3, 2022 |
2:00 PM |
A |
(13.)
|
|
Zvezda Perm (6.) |
4-2-3-1 |
x |
1:2 |
22 |
Mon Apr 11, 2022 |
3:00 PM |
H |
(11.)
|
|
Lada Togliatti (15.) |
4-2-3-1 |
50 |
3:2 |
23 |
Sun Apr 17, 2022 |
12:00 PM |
A |
(11.)
|
|
Tyumen (4.) |
4-2-3-1 |
1.500 |
4:0 |
24 |
Sun Apr 24, 2022 |
3:00 PM |
A |
(11.)
|
|
Spartak Tuymazy (9.) |
4-2-3-1 |
390 |
1:2 |
25 |
Sat Apr 30, 2022 |
3:00 PM |
H |
(11.)
|
|
Volga Uljanovsk (1.) |
4-5-1 flat |
112 |
2:3 |
26 |
Sun May 8, 2022 |
2:00 PM |
H |
(11.)
|
|
Ural 2 (7.) |
4-2-3-1 |
91 |
2:2 |
27 |
Wed May 18, 2022 |
3:00 PM |
A |
(11.)
|
|
Irtysh Omsk (8.) |
4-2-3-1 |
1.300 |
1:1 |
28 |
Sat May 21, 2022 |
12:00 PM |
A |
(11.)
|
|
Dinamo Barnaul (12.) |
4-2-3-1 |
1.100 |
3:0 |
29 |
Sat May 28, 2022 |
2:00 PM |
H |
(11.)
|
|
Chelyabinsk (3.) |
4-2-3-1 |
615 |
0:3 |
30 |
Sat Jun 4, 2022 |
2:00 PM |
A |
(11.)
|
|
Torpedo Miass (9.) |
4-2-3-1 |
1.000 |
2:1 |