Record Second League Division B Gruppe 2 (-2023) 22/23
|
Matches |
Wins |
Draws |
Losses |
ø pts |
Goals |
ø spectators |
Home record |
16 |
5 |
4 |
7 |
1.19 |
14:13 |
115 |
Away record |
16 |
5 |
7 |
4 |
1.38 |
17:18 |
395 |
Overall balance |
32 |
10 |
11 |
11 |
1.28 |
31:31 |
255 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
1 |
Sat Jul 16, 2022 |
12:00 PM |
A |
|
|
Zvezda S-Pb |
4-4-2 Diamond |
|
1:1 |
2 |
Sun Jul 24, 2022 |
1:00 PM |
A |
|
|
Yadro Spb |
4-3-1-2 |
271 |
2:2 |
4 |
Sat Aug 6, 2022 |
5:00 PM |
A |
|
|
Leningradets |
4-4-2 double 6 |
125 |
4:0 |
5 |
Wed Aug 10, 2022 |
1:00 PM |
H |
|
|
Zorkiy |
4-4-2 double 6 |
151 |
1:1 |
6 |
Sun Aug 14, 2022 |
12:00 PM |
A |
|
|
Enisey 2 |
4-3-1-2 |
167 |
3:4 |
7 |
Sat Aug 20, 2022 |
5:00 PM |
H |
|
|
Rodina-M Moscow |
4-3-1-2 |
125 |
0:1 |
8 |
Sun Aug 28, 2022 |
3:00 PM |
A |
|
|
DinSPb |
4-2-3-1 |
211 |
1:3 |
9 |
Sun Sep 4, 2022 |
2:00 PM |
H |
|
|
Zenit 2 S-Pb |
4-2-3-1 |
|
2:0 |
10 |
Sat Sep 10, 2022 |
1:00 PM |
A |
|
|
Energia V. Luki |
4-2-3-1 |
|
0:1 |
11 |
Sun Sep 18, 2022 |
2:00 PM |
H |
|
|
Electron |
4-2-3-1 |
120 |
3:0 |
12 |
Thu Sep 22, 2022 |
1:00 PM |
H |
|
|
Yadro Spb |
4-2-3-1 |
98 |
0:0 |
14 |
Sun Oct 2, 2022 |
2:00 PM |
H |
|
|
Leningradets |
4-2-3-1 |
105 |
0:1 |
15 |
Sat Oct 8, 2022 |
3:00 PM |
A |
|
|
Zorkiy |
4-2-3-1 |
450 |
0:0 |
16 |
Sat Oct 15, 2022 |
4:30 PM |
H |
|
|
Enisey 2 |
4-2-3-1 |
147 |
4:1 |
17 |
Wed Oct 19, 2022 |
10:00 AM |
A |
|
|
Rodina-M Moscow |
4-2-3-1 |
50 |
1:1 |
18 |
Mon Oct 24, 2022 |
2:00 PM |
H |
|
|
DinSPb |
4-2-3-1 |
106 |
0:0 |
19 |
Sun Oct 30, 2022 |
12:00 PM |
A |
|
|
Zenit 2 S-Pb |
4-2-3-1 |
295 |
1:1 |
20 |
Sat Nov 5, 2022 |
1:00 PM |
H |
|
|
Energia V. Luki |
4-2-3-1 |
100 |
0:1 |
21 |
Wed Nov 9, 2022 |
12:00 PM |
A |
|
|
Electron |
4-2-3-1 |
100 |
0:2 |
22 |
Sun Nov 13, 2022 |
1:00 PM |
H |
|
|
Zvezda S-Pb |
4-2-3-1 |
124 |
0:1 |
23 |
Sun Apr 2, 2023 |
2:00 PM |
H |
|
|
Chertanovo |
3-1-4-2 |
100 |
1:4 |
24 |
Sat Apr 8, 2023 |
3:00 PM |
A |
|
|
Torpedo Vlad. |
3-1-4-2 |
499 |
1:0 |
25 |
Sat Apr 15, 2023 |
2:00 PM |
H |
|
|
S. Kostroma |
3-5-2 Attacking |
150 |
0:2 |
26 |
Sat Apr 22, 2023 |
4:00 PM |
A |
|
|
Murom |
3-1-4-2 |
1.200 |
2:0 |
27 |
Sat Apr 29, 2023 |
2:00 PM |
H |
|
|
Dinamo-Vologda |
4-2-3-1 |
200 |
1:0 |
28 |
Fri May 5, 2023 |
5:00 PM |
A |
|
|
Tekstilshchik |
4-2-3-1 |
852 |
1:1 |
29 |
Wed May 10, 2023 |
2:00 PM |
H |
|
|
Torpedo Vlad. |
4-2-3-1 |
100 |
0:0 |
30 |
Mon May 15, 2023 |
6:00 PM |
A |
|
|
S. Kostroma |
4-2-3-1 |
1.945 |
1:0 |
31 |
Sun May 21, 2023 |
2:00 PM |
H |
|
|
Murom |
4-2-3-1 |
100 |
0:1 |
32 |
Sun May 28, 2023 |
11:00 AM |
A |
|
|
Dinamo-Vologda |
4-2-3-1 |
71 |
0:0 |
33 |
Sun Jun 4, 2023 |
2:00 PM |
H |
|
|
Tekstilshchik |
4-2-3-1 |
120 |
2:0 |
34 |
Sat Jun 10, 2023 |
3:30 PM |
A |
|
|
Chertanovo |
4-2-3-1 |
89 |
0:1 |