Record Second League Division B Gruppe 3 (-2023) 22/23
|
Matches |
Wins |
Draws |
Losses |
ø pts |
Goals |
ø spectators |
Home record |
17 |
5 |
5 |
7 |
1.18 |
23:25 |
1.452 |
Away record |
17 |
6 |
4 |
7 |
1.29 |
16:23 |
293 |
Overall balance |
34 |
11 |
9 |
14 |
1.24 |
39:48 |
873 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
Second Round |
Wed Aug 31, 2022 |
5:00 PM |
H |
|
|
Salyut Belgorod |
3-5-2 Attacking |
2.160 |
3:1 |
Third Round |
Wed Sep 14, 2022 |
5:30 PM |
A |
|
|
Avangard Kursk |
4-4-2 Diamond |
517 |
3:2 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
1 |
Sat Jul 16, 2022 |
5:00 PM |
A |
|
|
Avangard Kursk |
4-4-2 Diamond |
897 |
2:0 |
2 |
Sun Jul 24, 2022 |
6:00 PM |
H |
|
|
Kvant Obninsk |
4-5-1 flat |
3.167 |
4:2 |
3 |
Sat Jul 30, 2022 |
1:00 PM |
A |
|
|
Strogino Moscow |
4-5-1 flat |
100 |
0:0 |
4 |
Sat Aug 6, 2022 |
2:00 PM |
A |
|
|
Arsenal-2 Tula |
4-3-2-1 |
250 |
4:0 |
5 |
Wed Aug 10, 2022 |
6:00 PM |
H |
|
|
M. Lipetsk |
4-4-2 |
3.800 |
1:2 |
6 |
Sun Aug 14, 2022 |
6:00 PM |
H |
|
|
Sakhalin |
4-4-2 double 6 |
2.050 |
1:1 |
7 |
Sun Aug 21, 2022 |
5:00 PM |
H |
|
|
Sakhalinets M. |
4-4-2 |
2.550 |
0:1 |
8 |
Sat Aug 27, 2022 |
5:00 PM |
A |
|
|
Dinamo Bryansk |
3-5-2 Attacking |
2.050 |
3:1 |
9 |
Sun Sep 4, 2022 |
4:00 PM |
H |
|
|
Rodina 2 Moscow |
4-4-2 |
2.020 |
0:4 |
10 |
Fri Sep 9, 2022 |
3:00 PM |
A |
|
|
Peresvet |
4-2-3-1 |
107 |
1:0 |
11 |
Sun Sep 18, 2022 |
3:00 PM |
H |
|
|
FK Ryazan |
4-4-2 Diamond |
1.300 |
2:2 |
12 |
Thu Sep 22, 2022 |
3:00 PM |
A |
|
|
Kvant Obninsk |
4-5-1 flat |
80 |
0:1 |
13 |
Mon Sep 26, 2022 |
5:00 PM |
H |
|
|
Strogino Moscow |
4-5-1 flat |
1.200 |
2:3 |
14 |
Sun Oct 2, 2022 |
3:00 PM |
H |
|
|
Arsenal-2 Tula |
4-5-1 flat |
1.200 |
3:2 |
15 |
Sat Oct 8, 2022 |
4:00 PM |
A |
|
|
M. Lipetsk |
3-5-2 |
200 |
0:1 |
16 |
Sat Oct 15, 2022 |
6:00 AM |
A |
|
|
Sakhalin |
3-5-2 |
200 |
1:2 |
17 |
Wed Oct 19, 2022 |
1:00 PM |
A |
|
|
Sakhalinets M. |
3-5-2 |
50 |
0:1 |
18 |
Mon Oct 24, 2022 |
5:00 PM |
H |
|
|
Dinamo Bryansk |
4-2-3-1 |
1.100 |
0:1 |
19 |
Sat Oct 29, 2022 |
1:00 PM |
A |
|
|
Rodina 2 Moscow |
4-5-1 flat |
50 |
0:0 |
20 |
Sat Nov 5, 2022 |
1:00 PM |
H |
|
|
Peresvet |
4-5-1 flat |
900 |
1:0 |
21 |
Wed Nov 9, 2022 |
2:00 PM |
A |
|
|
FK Ryazan |
4-1-4-1 |
200 |
0:0 |
22 |
Sun Nov 13, 2022 |
1:00 PM |
H |
|
|
Avangard Kursk |
3-5-2 |
570 |
0:1 |
23 |
Sun Apr 2, 2023 |
3:00 PM |
H |
|
|
Kolomna |
3-5-2 |
1.200 |
1:1 |
24 |
Fri Apr 7, 2023 |
12:00 PM |
A |
|
|
Balashikha |
3-5-2 |
50 |
4:2 |
25 |
Sat Apr 15, 2023 |
3:00 PM |
H |
|
|
SKA Khabarovsk2 |
4-3-3 Attacking |
790 |
3:2 |
26 |
Fri Apr 21, 2023 |
12:00 PM |
A |
|
|
Khimki 2 |
4-3-3 Attacking |
120 |
0:0 |
27 |
Sat Apr 29, 2023 |
3:00 PM |
H |
|
|
Zenit Penza |
4-3-3 Attacking |
691 |
3:0 |
28 |
Fri May 5, 2023 |
4:00 PM |
A |
|
|
Znamya Noginsk |
4-3-3 Attacking |
120 |
4:1 |
29 |
Wed May 10, 2023 |
5:00 PM |
H |
|
|
Balashikha |
4-3-3 Attacking |
631 |
0:0 |
30 |
Mon May 15, 2023 |
6:00 AM |
A |
|
|
SKA Khabarovsk2 |
4-3-3 Attacking |
75 |
1:0 |
31 |
Sun May 21, 2023 |
3:00 PM |
H |
|
|
Khimki 2 |
3-5-2 |
745 |
1:1 |
32 |
Sun May 28, 2023 |
3:00 PM |
A |
|
|
Zenit Penza |
3-4-2-1 |
220 |
2:4 |
33 |
Sun Jun 4, 2023 |
3:00 PM |
H |
|
|
Znamya Noginsk |
3-4-3 |
773 |
1:2 |
34 |
Sat Jun 10, 2023 |
12:00 PM |
A |
|
|
Kolomna |
3-4-3 |
211 |
1:3 |