2.Lig Beyaz
Türkiye
League level:
Third Tier
- Number of teams: 19 teams
- Players: 526
- Foreigners: 6 Players 1.1%
- ø-Market value: €61k
- ø-Age: 24.6
Complete 2.Lig Beyaz schedule
This page displays all fixtures for the current season. All matchdays are displayed in chronological order.
1.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/1/183:30 PM | ||||||
(6.) Keciörengücü | 1:1 | Sakaryaspor (8.) | ||||
(11.) Hacettepe | 0:0 | Utas Usakspor (12.) | ||||
Sun 9/2/183:00 PM | ||||||
(18.) Gaziantepspor | 1:0 | Ankara Demir (15.) | ||||
3:30 PM | ||||||
(16.) Kastamonu 1966 | 0:1 | Sancaktepe Bld (4.) | ||||
(7.) Nigde Anadolu | 1:1 | Inegölspor (5.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(2.) Sariyer | 2:1 | Manisaspor (17.) | ||||
(9.) Bayrampasa | 0:0 | Gümüshanespor (10.) | ||||
(13.) BB Bodrumspor | 2:3 | Eyüpspor (1.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(3.) Samsunspor | 1:0 | Amed SK (14.) |
2.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/8/182:30 PM | ||||||
(16.) Ankara Demir | 0:1 | BB Bodrumspor (9.) | ||||
(6.) Amed SK | 2:1 | Keciörengücü (15.) | ||||
(10.) Gümüshanespor | 1:1 | Samsunspor (5.) | ||||
3:30 PM | ||||||
(3.) Inegölspor | 3:1 | Gaziantepspor (18.) | ||||
(12.) Utas Usakspor | 1:1 | Nigde Anadolu (11.) | ||||
(8.) Eyüpspor | 0:1 | Kastamonu 1966 (7.) | ||||
(2.) Sancaktepe Bld | 1:0 | Bayrampasa (13.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(17.) Manisaspor | 1:2 | Hacettepe (4.) | ||||
(14.) Sakaryaspor | 1:2 | Sariyer (1.) |
3.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/15/182:30 PM | ||||||
(2.) Sariyer | 1:0 | Amed SK (13.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(11.) Hacettepe | 1:2 | Sakaryaspor (9.) | ||||
3:30 PM | ||||||
(14.) Bayrampasa | 0:0 | Eyüpspor (6.) | ||||
Sun 9/16/183:00 PM | ||||||
(10.) Keciörengücü | 2:0 | Gümüshanespor (15.) | ||||
(12.) Nigde Anadolu | 1:1 | Gaziantepspor (18.) | ||||
(4.) Kastamonu 1966 | 3:1 | Ankara Demir (16.) | ||||
3:30 PM | ||||||
(3.) BB Bodrumspor | 3:0 | Inegölspor (7.) | ||||
(5.) Utas Usakspor | 3:0 | Manisaspor (17.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(8.) Samsunspor | 0:3 | Sancaktepe Bld (1.) |
4.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/22/182:00 PM | ||||||
(8.) Amed SK | 1:0 | Hacettepe (14.) | ||||
(18.) Gaziantepspor | 0:1 | BB Bodrumspor (3.) | ||||
(15.) Gümüshanespor | 3:3 | Sariyer (2.) | ||||
2:30 PM | ||||||
(16.) Ankara Demir | 1:2 | Bayrampasa (9.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(11.) Inegölspor | 0:2 | Kastamonu 1966 (4.) | ||||
(1.) Sancaktepe Bld | 2:0 | Keciörengücü (13.) | ||||
(10.) Eyüpspor | 0:2 | Samsunspor (6.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(12.) Sakaryaspor | 0:2 | Utas Usakspor (5.) | ||||
(17.) Manisaspor | 2:3 | Nigde Anadolu (7.) |
5.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 9/30/181:00 PM | ||||||
(6.) Utas Usakspor | 0:0 | Amed SK (9.) | ||||
(5.) Nigde Anadolu | 1:0 | BB Bodrumspor (7.) | ||||
2:30 PM | ||||||
(10.) Hacettepe | 1:0 | Gümüshanespor (15.) | ||||
(14.) Keciörengücü | 1:1 | Eyüpspor (13.) | ||||
(4.) Samsunspor | 3:1 | Ankara Demir (16.) | ||||
(3.) Kastamonu 1966 | 5:1 | Gaziantepspor (18.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(11.) Bayrampasa | 1:1 | Inegölspor (12.) | ||||
(1.) Sariyer | 3:2 | Sancaktepe Bld (2.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(17.) Manisaspor | 3:4 | Sakaryaspor (8.) |
6.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/6/182:30 PM | ||||||
(4.) BB Bodrumspor | 2:1 | Kastamonu 1966 (5.) | ||||
Sun 10/7/181:30 PM | ||||||
(18.) Gaziantepspor | 1:0 | Bayrampasa (12.) | ||||
(15.) Gümüshanespor | 1:1 | Utas Usakspor (6.) | ||||
(7.) Amed SK | 6:2 | Manisaspor (17.) | ||||
2:00 PM | ||||||
(16.) Ankara Demir | 0:1 | Keciörengücü (10.) | ||||
2:30 PM | ||||||
(14.) Inegölspor | 2:3 | Samsunspor (3.) | ||||
(13.) Eyüpspor | 0:0 | Sariyer (2.) | ||||
(1.) Sancaktepe Bld | 4:0 | Hacettepe (11.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(8.) Sakaryaspor | 1:0 | Nigde Anadolu (9.) |
7.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 10/12/182:00 PM | ||||||
(9.) Hacettepe | 3:1 | Eyüpspor (14.) | ||||
Sat 10/13/181:30 PM | ||||||
(2.) Samsunspor | 2:0 | Gaziantepspor (18.) | ||||
(11.) Keciörengücü | 1:1 | Inegölspor (13.) | ||||
(10.) Nigde Anadolu | 1:2 | Kastamonu 1966 (5.) | ||||
2:00 PM | ||||||
(1.) Sariyer | 2:1 | Ankara Demir (16.) | ||||
(6.) Utas Usakspor | 2:1 | Sancaktepe Bld (4.) | ||||
(12.) Bayrampasa | 0:2 | BB Bodrumspor (3.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(17.) Manisaspor | 1:1 | Gümüshanespor (15.) | ||||
(7.) Sakaryaspor | 2:0 | Amed SK (8.) |
8.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 10/17/181:00 PM | ||||||
(18.) Gaziantepspor | 0:1 | Keciörengücü (9.) | ||||
(15.) Gümüshanespor | 0:2 | Sakaryaspor (5.) | ||||
(11.) Amed SK | 0:1 | Nigde Anadolu (8.) | ||||
1:30 PM | ||||||
(4.) Kastamonu 1966 | 1:1 | Bayrampasa (12.) | ||||
(16.) Ankara Demir | 1:1 | Hacettepe (10.) | ||||
2:00 PM | ||||||
(6.) BB Bodrumspor | 0:2 | Samsunspor (2.) | ||||
(13.) Eyüpspor | 0:0 | Utas Usakspor (7.) | ||||
(14.) Inegölspor | 0:2 | Sariyer (1.) | ||||
(3.) Sancaktepe Bld | 3:0 | Manisaspor (17.) |
9.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 10/21/181:00 PM | ||||||
(11.) Amed SK | 1:4 | Gümüshanespor (12.) | ||||
1:30 PM | ||||||
(7.) Keciörengücü | 3:2 | BB Bodrumspor (8.) | ||||
(10.) Nigde Anadolu | 1:1 | Bayrampasa (13.) | ||||
(9.) Hacettepe | 1:0 | Inegölspor (15.) | ||||
2:00 PM | ||||||
(1.) Sariyer | 2:1 | Gaziantepspor (18.) | ||||
(4.) Utas Usakspor | 1:0 | Ankara Demir (16.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(2.) Samsunspor | 1:0 | Kastamonu 1966 (6.) | ||||
(5.) Sakaryaspor | 0:0 | Sancaktepe Bld (3.) | ||||
(17.) Manisaspor | 1:0 | Eyüpspor (14.) |
10.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/27/1812:00 PM | ||||||
(12.) Gümüshanespor | 2:2 | Nigde Anadolu (9.) | ||||
(18.) Gaziantepspor | 3:2 | Hacettepe (10.) | ||||
12:30 PM | ||||||
(13.) Bayrampasa | 0:0 | Samsunspor (2.) | ||||
(6.) Kastamonu 1966 | 2:2 | Keciörengücü (7.) | ||||
(8.) BB Bodrumspor | 1:3 | Sariyer (1.) | ||||
(16.) Ankara Demir | 2:1 | Manisaspor (17.) | ||||
(15.) Inegölspor | 1:1 | Utas Usakspor (5.) | ||||
(14.) Eyüpspor | 0:1 | Sakaryaspor (3.) | ||||
(4.) Sancaktepe Bld | 0:1 | Amed SK (11.) |
11.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 11/4/1811:00 AM | ||||||
(10.) Amed SK | 1:1 | Eyüpspor (15.) | ||||
(12.) Gümüshanespor | 1:1 | Sancaktepe Bld (5.) | ||||
11:30 AM | ||||||
(17.) Manisaspor | 0:2 | Inegölspor (13.) | ||||
(4.) Utas Usakspor | 3:0 | Gaziantepspor (18.) | ||||
(1.) Sariyer | 0:0 | Kastamonu 1966 (8.) | ||||
(6.) Keciörengücü | 2:1 | Bayrampasa (14.) | ||||
(3.) Sakaryaspor | 2:0 | Ankara Demir (16.) | ||||
(9.) Nigde Anadolu | 0:1 | Samsunspor (2.) | ||||
Mon 11/5/1811:30 AM | ||||||
(11.) Hacettepe | 1:2 | BB Bodrumspor (7.) |
12.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 11/11/1811:00 AM | ||||||
(18.) Gaziantepspor | 1:1 | Manisaspor (17.) | ||||
11:30 AM | ||||||
(14.) Bayrampasa | 0:2 | Sariyer (1.) | ||||
(6.) BB Bodrumspor | 2:1 | Utas Usakspor (8.) | ||||
(16.) Ankara Demir | 0:0 | Amed SK (9.) | ||||
(13.) Inegölspor | 0:1 | Sakaryaspor (2.) | ||||
(15.) Eyüpspor | 1:2 | Gümüshanespor (12.) | ||||
(4.) Sancaktepe Bld | 3:1 | Nigde Anadolu (10.) | ||||
(3.) Samsunspor | 1:2 | Keciörengücü (5.) | ||||
(7.) Kastamonu 1966 | 6:2 | Hacettepe (11.) |
13.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/17/1811:30 AM | ||||||
(17.) Manisaspor | 1:3 | BB Bodrumspor (6.) | ||||
Sun 11/18/1811:00 AM | ||||||
(12.) Gümüshanespor | 2:2 | Ankara Demir (16.) | ||||
(10.) Amed SK | 0:1 | Inegölspor (13.) | ||||
11:30 AM | ||||||
(8.) Utas Usakspor | 0:2 | Kastamonu 1966 (7.) | ||||
(11.) Nigde Anadolu | 1:2 | Keciörengücü (5.) | ||||
(1.) Sariyer | 1:1 | Samsunspor (3.) | ||||
(4.) Sancaktepe Bld | 2:0 | Eyüpspor (15.) | ||||
(9.) Hacettepe | 6:1 | Bayrampasa (14.) | ||||
(2.) Sakaryaspor | 6:0 | Gaziantepspor (18.) |
14.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/24/1811:00 AM | ||||||
(18.) Gaziantepspor | 0:4 | Amed SK (9.) | ||||
11:30 AM | ||||||
(15.) Bayrampasa | 0:0 | Utas Usakspor (8.) | ||||
(4.) Keciörengücü | 3:0 | Sariyer (2.) | ||||
Sun 11/25/1811:30 AM | ||||||
(3.) Samsunspor | 2:0 | Hacettepe (10.) | ||||
(16.) Ankara Demir | 1:1 | Sancaktepe Bld (5.) | ||||
(12.) Inegölspor | 0:0 | Gümüshanespor (11.) | ||||
(14.) Eyüpspor | 4:3 | Nigde Anadolu (13.) | ||||
(6.) Kastamonu 1966 | 5:0 | Manisaspor (17.) | ||||
(7.) BB Bodrumspor | 2:5 | Sakaryaspor (1.) |
15.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 12/1/1811:30 AM | ||||||
(11.) Hacettepe | 2:3 | Keciörengücü (4.) | ||||
(2.) Sariyer | 1:0 | Nigde Anadolu (14.) | ||||
Sun 12/2/1811:00 AM | ||||||
(10.) Gümüshanespor | 1:0 | Gaziantepspor (18.) | ||||
(9.) Amed SK | 3:0 | BB Bodrumspor (7.) | ||||
11:30 AM | ||||||
(1.) Sakaryaspor | 2:1 | Kastamonu 1966 (6.) | ||||
(8.) Utas Usakspor | 1:2 | Samsunspor (3.) | ||||
(16.) Ankara Demir | 1:3 | Eyüpspor (13.) | ||||
(17.) Manisaspor | 1:0 | Bayrampasa (15.) | ||||
(5.) Sancaktepe Bld | 2:3 | Inegölspor (12.) |
16.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 12/8/1811:30 AM | ||||||
(2.) Samsunspor | 4:0 | Manisaspor (17.) | ||||
(3.) Sariyer | 3:3 | Hacettepe (10.) | ||||
(4.) Keciörengücü | 1:0 | Utas Usakspor (8.) | ||||
Sun 12/9/1811:00 AM | ||||||
(18.) Gaziantepspor | 1:4 | Sancaktepe Bld (5.) | ||||
(7.) BB Bodrumspor | 1:0 | Gümüshanespor (11.) | ||||
11:30 AM | ||||||
(15.) Bayrampasa | 0:1 | Sakaryaspor (1.) | ||||
(6.) Kastamonu 1966 | 1:0 | Amed SK (9.) | ||||
(13.) Nigde Anadolu | 1:0 | Ankara Demir (16.) | ||||
(14.) Inegölspor | 0:1 | Eyüpspor (12.) |
17.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 12/15/1811:30 AM | ||||||
(16.) Ankara Demir | 1:3 | Inegölspor (11.) | ||||
(17.) Manisaspor | 0:4 | Keciörengücü (3.) | ||||
(6.) Sancaktepe Bld | 1:1 | BB Bodrumspor (7.) | ||||
(10.) Eyüpspor | 2:0 | Gaziantepspor (18.) | ||||
Sun 12/16/1811:00 AM | ||||||
(8.) Amed SK | 2:0 | Bayrampasa (15.) | ||||
(14.) Gümüshanespor | 1:2 | Kastamonu 1966 (5.) | ||||
11:30 AM | ||||||
(12.) Hacettepe | 0:0 | Nigde Anadolu (13.) | ||||
(9.) Utas Usakspor | 0:1 | Sariyer (2.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(1.) Sakaryaspor | 2:2 | Samsunspor (4.) |
18.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 1/19/1911:00 AM | ||||||
(11.) Eyüpspor | 0:0 | BB Bodrumspor (7.) | ||||
11:30 AM | ||||||
(16.) Ankara Demir | 6:0 | Gaziantepspor (18.) | ||||
Sun 1/20/1911:00 AM | ||||||
(8.) Amed SK | 3:2 | Samsunspor (4.) | ||||
(14.) Gümüshanespor | 0:1 | Bayrampasa (15.) | ||||
11:30 AM | ||||||
(9.) Utas Usakspor | 2:2 | Hacettepe (12.) | ||||
(17.) Manisaspor | 0:4 | Sariyer (1.) | ||||
(6.) Sancaktepe Bld | 0:1 | Kastamonu 1966 (5.) | ||||
(10.) Inegölspor | 2:1 | Nigde Anadolu (13.) | ||||
2:30 PM | ||||||
(2.) Sakaryaspor | 2:2 | Keciörengücü (3.) |
19.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 1/26/1911:30 AM | ||||||
(15.) Bayrampasa | 1:1 | Sancaktepe Bld (7.) | ||||
(13.) Hacettepe | 0:2 | Manisaspor (17.) | ||||
Sun 1/27/1911:00 AM | ||||||
(18.) Gaziantepspor | 0:3 | Inegölspor (9.) | ||||
11:30 AM | ||||||
(12.) Nigde Anadolu | 2:1 | Utas Usakspor (10.) | ||||
(4.) Samsunspor | 2:1 | Gümüshanespor (14.) | ||||
(2.) Keciörengücü | 1:0 | Amed SK (8.) | ||||
(1.) Sariyer | 1:1 | Sakaryaspor (3.) | ||||
(6.) BB Bodrumspor | 5:0 | Ankara Demir (16.) | ||||
(5.) Kastamonu 1966 | 2:0 | Eyüpspor (11.) |
20.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 2/2/1911:30 AM | ||||||
(6.) Sancaktepe Bld | 1:0 | Samsunspor (4.) | ||||
(17.) Manisaspor | 0:4 | Utas Usakspor (10.) | ||||
Sun 2/3/1911:00 AM | ||||||
(18.) Gaziantepspor | 0:3 | Nigde Anadolu (12.) | ||||
(8.) Amed SK | 2:1 | Sariyer (2.) | ||||
(13.) Gümüshanespor | 1:0 | Keciörengücü (3.) | ||||
11:30 AM | ||||||
(11.) Eyüpspor | 3:1 | Bayrampasa (15.) | ||||
(16.) Ankara Demir | 2:0 | Kastamonu 1966 (5.) | ||||
(9.) Inegölspor | 2:1 | BB Bodrumspor (7.) | ||||
1:00 PM | ||||||
(1.) Sakaryaspor | 1:0 | Hacettepe (14.) |
21.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 2/9/1911:30 AM | ||||||
(3.) Keciörengücü | 1:0 | Sancaktepe Bld (7.) | ||||
(1.) Sariyer | 3:0 | Gümüshanespor (14.) | ||||
Sun 2/10/1911:30 AM | ||||||
(11.) Utas Usakspor | 0:0 | Sakaryaspor (2.) | ||||
(10.) Nigde Anadolu | 5:1 | Manisaspor (17.) | ||||
(16.) Bayrampasa | 0:1 | Ankara Demir (15.) | ||||
(5.) Kastamonu 1966 | 0:1 | Inegölspor (8.) | ||||
(13.) Hacettepe | 1:1 | Amed SK (9.) | ||||
(6.) BB Bodrumspor | 3:0 | Gaziantepspor (18.) | ||||
(4.) Samsunspor | 1:0 | Eyüpspor (12.) |
22.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 2/16/1911:30 AM | ||||||
(6.) BB Bodrumspor | 1:1 | Nigde Anadolu (10.) | ||||
(12.) Eyüpspor | 1:3 | Keciörengücü (3.) | ||||
(15.) Ankara Demir | 0:1 | Samsunspor (4.) | ||||
Sun 2/17/1911:00 AM | ||||||
(9.) Amed SK | 2:1 | Utas Usakspor (11.) | ||||
(14.) Gümüshanespor | 1:1 | Hacettepe (13.) | ||||
11:30 AM | ||||||
(8.) Sancaktepe Bld | 0:2 | Sariyer (1.) | ||||
(7.) Inegölspor | 2:1 | Bayrampasa (16.) | ||||
12:00 PM | ||||||
(18.) Gaziantepspor | 0:3 | Kastamonu 1966 (5.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(2.) Sakaryaspor | 3:2 | Manisaspor (17.) |
23.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 2/23/1911:30 AM | ||||||
(3.) Sariyer | 1:2 | Eyüpspor (12.) | ||||
(13.) Hacettepe | 2:2 | Sancaktepe Bld (7.) | ||||
Sun 2/24/1911:30 AM | ||||||
(11.) Utas Usakspor | 2:2 | Gümüshanespor (14.) | ||||
(5.) Kastamonu 1966 | 1:0 | BB Bodrumspor (6.) | ||||
(1.) Keciörengücü | 4:1 | Ankara Demir (16.) | ||||
(17.) Manisaspor | 2:2 | Amed SK (9.) | ||||
(10.) Nigde Anadolu | 1:0 | Sakaryaspor (4.) | ||||
(2.) Samsunspor | 3:0 | Inegölspor (8.) | ||||
12:00 PM | ||||||
(15.) Bayrampasa | 3:0 | Gaziantepspor (18.) |
24.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 3/1/1912:30 PM | ||||||
(11.) Eyüpspor | 3:0 | Hacettepe (14.) | ||||
Sat 3/2/1912:00 PM | ||||||
(18.) Gaziantepspor | 0:3 | Samsunspor (2.) | ||||
(8.) Amed SK | 1:1 | Sakaryaspor (4.) | ||||
(13.) Gümüshanespor | 4:0 | Manisaspor (17.) | ||||
12:30 PM | ||||||
(7.) Sancaktepe Bld | 2:1 | Utas Usakspor (12.) | ||||
(5.) Kastamonu 1966 | 1:0 | Nigde Anadolu (10.) | ||||
(16.) Ankara Demir | 0:1 | Sariyer (3.) | ||||
(9.) Inegölspor | 1:2 | Keciörengücü (1.) | ||||
(6.) BB Bodrumspor | 4:3 | Bayrampasa (15.) |
25.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 3/5/1912:30 PM | ||||||
(13.) Hacettepe | 3:0 | Ankara Demir (16.) | ||||
Wed 3/6/1912:00 PM | ||||||
(1.) Keciörengücü | 3:0 | Gaziantepspor (18.) | ||||
(4.) Sakaryaspor | 3:0 | Gümüshanespor (14.) | ||||
12:30 PM | ||||||
(10.) Nigde Anadolu | 2:1 | Amed SK (8.) | ||||
(15.) Bayrampasa | 1:3 | Kastamonu 1966 (5.) | ||||
(12.) Utas Usakspor | 1:1 | Eyüpspor (11.) | ||||
(3.) Sariyer | 4:0 | Inegölspor (9.) | ||||
(17.) Manisaspor | 0:1 | Sancaktepe Bld (6.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(2.) Samsunspor | 3:1 | BB Bodrumspor (7.) |
26.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 3/10/1911:00 AM | ||||||
(8.) Inegölspor | 2:0 | Hacettepe (14.) | ||||
12:00 PM | ||||||
(18.) Gaziantepspor | 0:3 | Sariyer (2.) | ||||
12:30 PM | ||||||
(13.) Gümüshanespor | 0:0 | Amed SK (9.) | ||||
1:00 PM | ||||||
(16.) Ankara Demir | 2:2 | Utas Usakspor (12.) | ||||
(7.) BB Bodrumspor | 0:2 | Keciörengücü (1.) | ||||
(4.) Kastamonu 1966 | 1:0 | Samsunspor (3.) | ||||
(6.) Sancaktepe Bld | 1:0 | Sakaryaspor (5.) | ||||
(10.) Eyüpspor | 7:2 | Manisaspor (17.) | ||||
(15.) Bayrampasa | 2:1 | Nigde Anadolu (11.) |
27.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/16/191:00 PM | ||||||
(1.) Keciörengücü | 0:0 | Kastamonu 1966 (5.) | ||||
Sun 3/17/1911:30 AM | ||||||
(2.) Sariyer | 3:1 | BB Bodrumspor (9.) | ||||
12:00 PM | ||||||
(14.) Hacettepe | 3:0 | Gaziantepspor (18.) | ||||
12:30 PM | ||||||
(8.) Amed SK | 2:1 | Sancaktepe Bld (6.) | ||||
1:00 PM | ||||||
(11.) Nigde Anadolu | 0:3 | Gümüshanespor (12.) | ||||
(3.) Samsunspor | 2:0 | Bayrampasa (15.) | ||||
(17.) Manisaspor | 1:2 | Ankara Demir (16.) | ||||
(13.) Utas Usakspor | 1:2 | Inegölspor (7.) | ||||
(4.) Sakaryaspor | 2:0 | Eyüpspor (10.) |
28.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/23/191:00 PM | ||||||
(10.) Eyüpspor | 3:1 | Amed SK (8.) | ||||
(15.) Ankara Demir | 0:0 | Sakaryaspor (5.) | ||||
(16.) Bayrampasa | 0:4 | Keciörengücü (1.) | ||||
(6.) Sancaktepe Bld | 1:3 | Gümüshanespor (12.) | ||||
Sun 3/24/1912:00 PM | ||||||
(18.) Gaziantepspor | 0:3 | Utas Usakspor (13.) | ||||
1:00 PM | ||||||
(7.) Inegölspor | 5:1 | Manisaspor (17.) | ||||
(2.) Samsunspor | 2:0 | Nigde Anadolu (11.) | ||||
(9.) BB Bodrumspor | 1:1 | Hacettepe (14.) | ||||
(4.) Kastamonu 1966 | 2:0 | Sariyer (3.) |
29.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 4/3/1912:00 AM | ||||||
(17.) Manisaspor | 3:0 | Gaziantepspor (18.) | ||||
2:00 PM | ||||||
(4.) Sariyer | 0:2 | Bayrampasa (15.) | ||||
(11.) Utas Usakspor | 2:1 | BB Bodrumspor (9.) | ||||
(8.) Amed SK | 3:2 | Ankara Demir (16.) | ||||
(5.) Sakaryaspor | 3:1 | Inegölspor (7.) | ||||
(13.) Gümüshanespor | 1:1 | Eyüpspor (10.) | ||||
(12.) Nigde Anadolu | 1:1 | Sancaktepe Bld (6.) | ||||
(1.) Keciörengücü | 1:1 | Samsunspor (2.) | ||||
(14.) Hacettepe | 1:3 | Kastamonu 1966 (3.) |
30.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 4/7/191:00 PM | ||||||
(18.) Gaziantepspor | 0:3 | Sakaryaspor (4.) | ||||
2:00 PM | ||||||
(9.) BB Bodrumspor | 2:0 | Manisaspor (17.) | ||||
(3.) Samsunspor | 1:1 | Sariyer (5.) | ||||
(10.) Eyüpspor | 3:3 | Sancaktepe Bld (6.) | ||||
(16.) Ankara Demir | 1:0 | Gümüshanespor (13.) | ||||
(8.) Inegölspor | 1:2 | Amed SK (7.) | ||||
(2.) Kastamonu 1966 | 2:1 | Utas Usakspor (11.) | ||||
(1.) Keciörengücü | 5:0 | Nigde Anadolu (12.) | ||||
(15.) Bayrampasa | 3:1 | Hacettepe (14.) |
31.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/13/192:00 PM | ||||||
(14.) Hacettepe | 2:2 | Samsunspor (4.) | ||||
(7.) Sancaktepe Bld | 1:2 | Ankara Demir (16.) | ||||
Sun 4/14/191:00 PM | ||||||
(6.) Amed SK | 3:0 | Gaziantepspor (18.) | ||||
2:00 PM | ||||||
(5.) Sariyer | 1:0 | Keciörengücü (1.) | ||||
(11.) Gümüshanespor | 1:0 | Inegölspor (8.) | ||||
(13.) Nigde Anadolu | 1:1 | Eyüpspor (10.) | ||||
(12.) Utas Usakspor | 0:0 | Bayrampasa (15.) | ||||
(17.) Manisaspor | 0:6 | Kastamonu 1966 (2.) | ||||
(3.) Sakaryaspor | 2:1 | BB Bodrumspor (9.) |
32.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 4/21/191:00 PM | ||||||
(18.) Gaziantepspor | 0:3 | Gümüshanespor (10.) | ||||
2:30 PM | ||||||
(15.) Bayrampasa | 3:1 | Manisaspor (17.) | ||||
(13.) Nigde Anadolu | 0:1 | Sariyer (4.) | ||||
(9.) Inegölspor | 0:1 | Sancaktepe Bld (6.) | ||||
(8.) BB Bodrumspor | 3:0 | Amed SK (7.) | ||||
(2.) Kastamonu 1966 | 1:1 | Sakaryaspor (5.) | ||||
(3.) Samsunspor | 4:0 | Utas Usakspor (12.) | ||||
(11.) Eyüpspor | 0:3 | Ankara Demir (16.) | ||||
(1.) Keciörengücü | 2:0 | Hacettepe (14.) |
33.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 4/28/191:00 PM | ||||||
(6.) Sancaktepe Bld | 3:0 | Gaziantepspor (18.) | ||||
2:30 PM | ||||||
(17.) Manisaspor | 1:2 | Samsunspor (3.) | ||||
(11.) Gümüshanespor | 1:4 | BB Bodrumspor (7.) | ||||
(14.) Ankara Demir | 1:0 | Nigde Anadolu (13.) | ||||
(10.) Eyüpspor | 5:4 | Inegölspor (9.) | ||||
(15.) Hacettepe | 1:1 | Sariyer (5.) | ||||
(12.) Utas Usakspor | 0:4 | Keciörengücü (1.) | ||||
(4.) Sakaryaspor | 8:3 | Bayrampasa (16.) | ||||
(8.) Amed SK | 0:5 | Kastamonu 1966 (2.) |
34.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/4/191:00 PM | ||||||
(18.) Gaziantepspor | 0:3 | Eyüpspor (9.) | ||||
2:30 PM | ||||||
(7.) BB Bodrumspor | 3:2 | Sancaktepe Bld (6.) | ||||
(2.) Kastamonu 1966 | 2:1 | Gümüshanespor (11.) | ||||
(3.) Samsunspor | 3:0 | Sakaryaspor (4.) | ||||
(1.) Keciörengücü | 5:0 | Manisaspor (17.) | ||||
(10.) Inegölspor | 1:1 | Ankara Demir (14.) | ||||
(13.) Nigde Anadolu | 2:2 | Hacettepe (15.) | ||||
(16.) Bayrampasa | 1:0 | Amed SK (8.) | ||||
(5.) Sariyer | 1:3 | Utas Usakspor (12.) |